Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Remont torowiska na gwiazdkę

Najprawdopodobniej jutro (w sobotę) zostanie zamknięty przejazd kolejowy w Konarzycach. Kierowcy jadący z Łomży do Śniadowa przez kilka najbliższych tygodni będą korzystać z tymczasowego objazdu, który dziś układano obok „starego” przejazdu. Ekipy remontowe mają odbudować zniszczoną nawierzchnię drogi przy torowisku, a same tory podnieść kilka centymetrów do góry.

Zgodnie z planami kolejarzy  prace mają być prowadzone niemalże non stop i to mimo że właśnie  rozpoczyna się wielkie narodowe świętowanie związane z Bożym Narodzeniem i Nowym Rokiem. Na pytanie dlaczego teraz? - kolejarze Zakładu Linii Kolejowych w Siedlcach, którzy zarządzają także łomżyńskim torowiskiem, odpowiadają krótko – bo na koniec roku dostaliśmy pieniądze z centrali.
Zgodnie z informacjami jakie otrzymali łomżyńscy drogowcy remont przejazdu kolejowego w Konarzycach ma się zakończyć do 15 stycznia 2009.
 
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę