Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Będzie więcej miejsc w sanatoriach

Od nowego roku więcej osób będzie mogło skorzystać z leczenia sanatoryjnego. 22 miliony złotych jakie zakontraktował na ten cel Podlaski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia pozwoli na wyjazd do sanatorium aż 12 tysiącom mieszkańców regionu. To prawie 2 tysiące więcej miejsc niż przed rokiem.


Wyższe nakłady na leczenie sanatoryjne i uzdrowiskowe to nie tylko większa liczba miejsc, ale także spodziewana poprawa jakości świadczonych usług.

NFZ podpisał umowy z blisko setką placówek w 40 miejscowościach. Teraz aby wyjechać do sanatorium podlasianie muszą czekać od roku do 15 miesięcy.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę