Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Uratowali ją "przed miłością"

Główne zdjęcie
fot. archiwum

On ma 28 lat, ona 17. Porwał ją z miłości. Chciał doprowadzić przed ołtarz. Łomżyńscy policjanci uwolnili niedoszłą pannę młodą. Kawaler i czterej jego pomocnicy zostali zatrzymani. „Noc poślubną” spędzili w policyjnej izbie zatrzymań.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu w Łomży na ulicy Skłodowskiej. Pięciu młodych mężczyzn porwało z parkingu wracającą ze szkoły do domu 17-latkę. Jeden z nich, 28-latek, upatrzył ją sobie na przyszłą żonę. Dziewczynę siłą wciągnęli do samochodu. Uwięzili ją w jednym z łomżyńskich mieszkań, gdzie miał odbyć się ślub. Aby zmusić do tego swoją wybrankę kawaler groził i straszył pobiciem. Niedoszły pan młody najprawdopodobniej nie zdawał sobie sprawy z tego, że krzywdzi dziewczynę. Żeby „narzeczona” nie uciekła mężczyźni zabrali jej telefon. Całe zdarzenie widziały siostra i koleżanka uprowadzonej nastolatki. O zaginięciu córki policję powiadomił jej ojciec. Funkcjonariusze szybko ustalili, gdzie 17-latka jest przetrzymywana. Uwolnili dziewczynę, a młodych porywaczy zatrzymali. Niespełnioną „noc poślubną” spędzili w policyjnej izbie zatrzymań.

Łomżyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności uprowadzenia. Zatrzymani mężczyźni za swoje czyny odpowiedzą przed sądem. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę