Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Budżet na przyszły rok uchwalony

Niemal ćwierć miliarda złotych sięgną w przyszłym roiku wydatki miasta. Radni Łomży podczas dzisiejszej sesji przyjęli przedłożony przez prezydenta Jerzego Brzezińskiego, budżet miasta na 2009 rok. „Za” głosowało 17 radnych, a 6 radnych z klubu radnych PiS „wstrzymało się” od głosu. Przyjęty budżet zakłada dochody miasta na poziomie 98.382.500 złotych, i wydatki sięgające 239.025.558 złotych. W przyszłym roku władze miasta planują zaciągnięcie kredytów i pożyczek na łączną kwotę 41,5 mln zł.

W przyjętym przez radnych budżecie miasta na wydatki inwestycyjne zapisano kwotę 56,2 mln zł. Największa część tych pieniędzy trafiła do dziełu transport i łączność – 21,64 mln zł. Kolejne miejsca zajmują: kultura fizyczna – 16,39 mln zł, oświata i wychowanie – 5,17 mln zł, kultura i ochrona dziedzictwa narodowego – 4,47 mln zł i gospodarka komunalna 3,75 mln zł.
Jeśli chodzi o dochody Łomży, to w przyszłym roku największą część w nich będą stanowiły subwencje - w kwocie 87,5 mln zł, dochody własne mają osiągnąć poziom 81,5 mln zł, a uzyskane dotacje 27,2 mln zł.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę