Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Zmiana we władzach Rady Miasta w Zambrowie

Podczas wczorajszej nadzwyczajnej sesji zambrowscy radni odwołali ze stanowiska przewodniczącego Rady Zbigniewa Korzeniowskiego, a następnie wybrali na zwolniony fotem Andrzeja Gniazdowskiego. Stary przewodniczący pochodził z Klubu Radnych Razem, nowy jest z Platformy Obywatelskiej.

Za odwołaniem Korzeniowskiego głosowało 11 z 19 radnych obecnych na sali. Taka sama większość wybrała  Gniazdowskiego na nowego przewodniczącego.
Podczas tej samej sesji radni Zambrowa wybrali także nowego wiceprzewodniczącego Rady Miasta. Został nim Paweł Stankowski z PSL-u, którego w tajnym głosowaniu poparło 10 radnych.
Zmiany we władzach były jedynymi punktami nadzwyczajnej sesji Rady Miasta Zambrów.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę