Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Strzelał z wiatrówki, teraz grozi mu do 5 lat więzienia

Policjanci ustalili sprawcę nocnej strzelaniny sprzed tygodnia w Grajewie. Ktoś strzelając z wiatrówki wybił szyby w jednym z mieszkań i w zaparkowanym przed blokiem samochodzie. Straty spowodowane przez strzelca wyceniono na 3,5 tys zł. Teraz policjanci ustalili, że był nim 21-letni mężczyzna

W nocy z soboty na niedzielę (6/7 grudnia) w Grajewie na os. Południe zostały wybite trzy szyby w jednym z mieszkań i jedna w zaparkowanym przez blokiem samochodzie marki hyundai. Jak ustalili policjanci zniszczeń dokonano strzelając w szyby z wiatrówki. Sprawcy szukano przez kilka dni... Okazało się, że snajper z Grajewa to 21 – letni mężczyzna z gminy Siemiatycze, który czasowo mieszkał u rodziny w Grajewie. Przedstawiono mu zarzuty z art. 288§ 1 kk, za które grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Broń pneumatyczna, z której strzelał sprawca została zabezpieczona przez policjantów do prowadzonego dochodzenia.
210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę