Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Zablokowana droga między Łomżą a Śniadowem

W okolicach wsi Ratowo - Piotrowo na drodze wojewódzkiej nr 677 TIR wpadł do rowu. Z uszkodzonego zbiornika paliwowego na jezdnię wylało się około pół tysiąca litrów oleju napędowego. W tej chwili na miejscu zdarzenie są służby ratunkowe, które mają usunąć zanieczyszczenie z jezdni. Cała akcja może potrwać nawet sześc godzin szacują strażacy biorący w niej udział. Policjanci zorganizowali objazd przez wieś Jemielite, ale tylko dla samochodów osobowych, kierowcy ciężarówek muszą poczekać na uprzątnięcie jezdni.

Do zdarzenia doszło około 6.40. Tir jechał z Moskwy. Kierowca prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, choć i koleiny w jezdni mogły mieć znaczenie – podkreślają policjanci.
Samochód zjechał do rowu i uderzy w skarpę, a w zdarzeniu został zgnieciony zbiornik z paliwem. Wylało się  z niego około 500 litrów oleju napędowego, który spływając z wzniesienia rozlał się na około 300 metrów.  Jak twierdzi Krzysztof Szablak zastępca dowódcy jednostki ratowniczo gaśniczej PSP w Łomży mimo wycieku tak dużej ilości paliwa nie doszło do skażenia środowiska, bo paliwo nie spłynęło z jezdni. W tej chwili trwa usuwanie skutków wypadku. Strażacy szacują, ze może to potrwać nawet do 6 godzin.  
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę