Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Chora nastolatka z Bronowa już nie musi bać się awarii sieci energetycznej

Każda przerwa w dostawie prądu zagrażała jej zdrowiu i życiu. Przerywała pracę sprzętu medycznego, z którego musi codziennie korzystać. Teraz nastolatka z Bronowa koło Wizny jest już bezpieczna. Dostała agregat prądotwórczy od fundacji Mateuszek z Łap, do Bronowa przywiózł go pan Adam Rymaszewski.

16 letnia Aneta codziennie przez 12 godzin musi być podłączona do cyklera, aparatu, który wspomaga prace jej nerek. Awaria prądu przerywała zabieg co zagrażało jej zdrowiu i życiu. Mama nastolatki musiała prosić o pomoc strażaków, którzy przywozili agregat prądotwórczy. Teraz możemy spać spokojnie, niczego nie musimy się bać powiedziała Polskiemu Radiu Białystok mama Anety.

zobacz: Strażacy pomagają jak mogą
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę