Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wyrok w/s dyrektora z Ciechanowca oskarżonego o fikcyjne przetargi

Karę dwóch lat pozbawienia wolności w zawieszeniu na 4 lata i 15 tys. zł. grzywny orzekł sąd w Wysokiem Mazowieckiem wobec Tomasza P. - byłego dyrektora komunalnej firmy FARE, oskarżonego o organizowanie fikcyjnych przetargów w 2006 roku. Polegało to na tym, że już w samym przedsiębiorstwie przygotowywana była lub uzupełniana dokumentacja w imieniu jednego z uczestników przetargów ciechanowieckiej firmy, która też z reguły je wygrywała.


W tej samej sprawie oskarżonych było jeszcze dwoje pracowników firmy fałszujących dokumenty i przedsiębiorca. Cała trójka przyznała się do zarzucanych czynów i dobrowolnie poddała karze. Tomasz P. początkowo nie przyznawał się, jednak już w sądzie poprosił o taką samą możliwość.

Wcześniej w innej sprawie, ale też związanej z okresem kiedy był dyrektorem FARE, Tomasz P. został przez ten sam sąd skazany na karę roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę