Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Miało być na Mikołaja, udało się na Danieli

Główne zdjęcie
Tak bawiono się na lodowisku poprzedniej zimy

Z kilkudniowym opóźnieniem rusza lodowisko w Łomży. Jak informuje Łukasz Czech z biura prasowego ratusza Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej uruchomi je jeszcze dziś. Na lodowisku ustawionym na Placu Niepodległości mieszkańcy Łomży będą mogli się ślizgać od godziny 15.00 (10 grudnia). Oficjalne otwarcie – z atrakcjami - dopiero w niedzielę.

  Lodowisko o powierzchni 800 mkw. (20x40m) to wspólna inicjatywa Echo Investment i władz Łomży. Ma działać do marca 2009 roku. Kielecki developer, który od lat zabiega o zgodę na budowę w mieście galerii handlowej z hipermarketem,  przeznaczyła na ten cel ponad 200 tys. zł. Koszty utrzymania i bieżącego funkcjonowania lodowiska pokrywa Urząd Miasta Łomży
Jak informuje Czech od jutra lodowisko będzie czynne od godz. 9:00 do 20:30 (w razie dużego zainteresowania czas funkcjonowania lodowiska może zostać wydłużony do godz. 22:00). Czas jazdy będzie trwał pełną godzinę, zaś przerwy pomiędzy tercjami wyniosą 30 minut. Ceny biletów wynoszą: ulgowe 3 zł, normalne 4 zł. Koszt wypożyczenie łyżew wynosi 3 zł. W godzinach od 9:00 do 13:00 bezpłatnie z lodowiska mogą korzystać zorganizowane grupy uczniów łomżyńskich szkół,  pod opieką nauczyciela (opłata jedynie za ewentualne wypożyczenie łyżew).

Oficjalne otwarcie lodowiska – z przecięciem wstęgi przez przedstawicieli władz miasta ma odbyć się w niedzielę. Po tym zaplanowano m.in. pokazy tańca na lodzie przygotowany przez profesjonalnych łyżwiarzy, Sławomira Borowieckiego - kilkukrotnego Mistrza Polski w łyżwiarstwie figurowym i dwukrotnego zwycięzcy programu telewizyjnego „Gwiazdy tańczą na lodzie” i jego żony Sherri Kennedy-Borowieckiej - znanej kanadyjskiej łyżwiarki.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę