Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

To jest Marqa...

„Mlekovita”, „Łaciete” i „Piątnica” to najcenniejsze marki w regionie. Dziennik Rzeczpospolita po raz kolejny opublikował wyniki rankingu „Marqa”. Na liście znalazło się 330 najdroższych polskich marek. Trzy „nasze” mleczne są w pierwszej setce.

Najwyżej na liście najbardziej wartościowych marek jest ORLEN... , a z naszych wysokomazowiecka „Mlekovita”, którą sklasyfikowano na 17 pozycji. Na 56 miejscu jest „Łaciate” - marka należąca do SM Mlekpol w Grajewie, a na 86 „Piątnica” - SM z Piątnicy.  Układ tych trzech marek zupełnie inaczej wygląda w branżowym rankingu mocy. Tu najwyżej, na ósmym miejscu wśród marek żywnościowych, jest „Łaciate”. Dalej – na 11 miejscu jest „Piątnica”, a „Mlekowita” uplasowała się jeszcze dwa oczka niżej.      

W rankingu Marqa 2008 swoje miejsce znalazła także „Łomża”. Markę piwa z łomżyńskiego browaru sklasyfikowano na 269 miejscu w rankingu wartości.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę