Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Złodzieje coraz rzadziej kradną samochody...

Właściciele samochodów mogą odetchnąć z ulgą. Złodzieje coraz rzadziej kradną samochody. Z danych policji wynika, że w tym roku o blisko 50% spadła ilość pojazdów skradzionych w województwie podlaskim. Od początku roku było ich tylko 60. Z danych policyjnych wynika, że pod tym względem podlaskie jest zdecydowanie najbardziej bezpiecznym województwem w kraju.

Jak podaje sierżant Kamil Sorko z zespołu prasowego KWP w Białymstoku wśród 60 skradzionych w tym roku pojazdów najwięcej – aż 47 – było samochodów osobowych. Na drugim miejscu uplasowały się samochody ciężarowe – prawowitym właścicielom zabrano sześć takich pojazdów, a trzecie miejsce zajmują ciągniki rolnicze, których skradziono trzy. Do kompletu brakuje jeszcze dwóch samochodów dostawczych, jednego ciągnika siodłowego i jednego mikrobusu.

Z opublikowanych przez Komendę Główną Policji danych za 2007 rok wynika, że w ubiegłym roku także zanotowano znaczny – sięgający ponad 20% w skali kraju – spadek kradzieży aut. To właśnie z tych danych wynika, że w województwie podlaskim grasowało najmniej złodziei.
Wśród najpopularniejszych marek cudzych samochodów pierwsze dwie pozycje w 2007 roku zajmowały volkswageny: passat i golf, a trzeci był fiat 126p czyli popularny „maluch”.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę