Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Samochodowi wandale

Policjanci zatrzymali pięć osób podejrzanych o niszczenie samochodów. Młodzi mieszkańcy Łomży w wieku od 16 do 21 lat nie tylko włamywali się do samochodów by skraść paliwo, radioodbiorniki czy zestawy CB, ale w jednym z aut przebili koła, a inny samochód spalili.

Zabawy z samochodami były chyba ich rozrywką na długi listopadowe noce. Wszystkie zdarzenia, których autorstwo przypisują zatrzymanej piątce łomżan policjanci wydarzyły się w minionym miesiącu. Szajka pięciu osób (dwóch 16-latków - Adam D. i Jan Ł, dwóch 18-latków – Rafał K. i Damiana D., oraz 21-latek Marcin K.) działała pod osłoną nocy przy ulicach Polowej, Zjazd i Zamiejskiej.  Jak relacjonuje Sławomir Dąbrowski oficer prasowy łomżyńskiej policji członkowie tej grupy m.in. ze skody zabrali radioodbiornik, z nissana zestaw CB, w BMW połamali lusterka i przebili koła, a opla spalili. Łącznie ich działalność spowodowała straty przekraczające 15 tys. zł. Teraz za swoje czyny mają odpowiedzieć przed sądem. Pełnoletnim członkom grupy grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności, a małoletni mają stanąć przed sądem rodzinnym i nieletnich.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę