Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Policjanci przesiadają się do ceedów

Główne zdjęcie
Nowe ceedy dla policjantów

Kilkadziesiąt nowych radiowozów trafi dzisiaj do policjantów z województwa podlaksiego. Cztery z nich przyjadą do Łomży. Są to oznakowane kia ceed wyposażone w 140 konny silnik wysokoprężny. Posiadają 6 poduszek powietrznych oraz systemy bezpieczeństwa jazdy takie jak ABS i ESP. Spełniają również rygorystyczne normy emisji spalin Euro IV.

Dostawa – w sumie 35 samochodów - to efekt realizacji umowy, którą na początku listopada podpisał Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku z dostawcą samochodów marki Kia ceed.
W pełni wyposażone i oznakowane auta otrzymają wszystkie komendy miejskie i powiatowe województwa. Do każdej z komend miejskich pojadą 3 radiowozy, natomiast komendy powiatowe otrzymają po dwa nowe auta. Dodatkowo jednostki Policji w Łomży, Augustowie, Sokółce i Zambrowie dostaną po jednym samochodzie, którego zakup był współfinansowany przez samorząd lokalny. Jeszcze w tym roku policjanci spodziewają się kolejnych dostawy nowych samochodów. Zgodnie z planem ceedy mają wypchnąć ze służby stare polonezy.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę