Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek w Piątnicy

Trzy osoby zostały ranne w wypadku jaki wczoraj wieczorem wydarzył się w Piątnicy. Jadący od strony mostu Hubala (nowego mostu) samochód osobowy audi, skręcając w ulicę prowadzącą do centrum Piątnicy wymusił pierwszeństwo przejazdu i doprowadził do zderzenia fordem transitem, który jechał w kierunku Drodowa.

Do zderzenia samochodów doszło tuż przed godziną 20.00. Jak podają strażacy trzy osoby jadące samochodami trafiły do szpitala w Łomży. Wszystkie  doznały niegroźnych obrażeń ciała. 

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę