Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Potrącone na Wojska Polskiego

Dwie siedemnastolatki trafiły do szpitala po tym jak zostały potrącone na przejściu dla pieszych. Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 18.00 przy Placu Kościuszki w Łomży. W dziewczyny uderzył VW golf, którym z tego placu w ulicę Wojska Polskiego zjeżdżała 65 letnia kobieta.

  
Jak informuje sierż. Kamil Sorko z zespołu prasowego KWP w Białymstoku u jednej z potrąconych nastolatek lekarze podejrzewali załamanie kości ciemieniowej i wstrząśnienie mózgu oraz stwierdzili uraz prawej nogi. Druga dziewczyna doznała  skręcenia kręgosłupa na odcinku szyjnym, stłuczenia łokcia i prawej nogi.
Kobieta prowadząca golfa była trzeźwa.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę