Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Pijani wiozą śmierć

Główne zdjęcie
Zniszczony w wypadku VW Golf (fot. www.podlaska.policja.gov.pl)

Po raz kolejny pijany kierowca spowodował śmiertelny wypadek i po raz kolejny on z tego wypadku wyszedł prawie bez szwanku. Tym razem zginął jego pasażer. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj wieczorem w okolicach Lemana w powiecie kolneńskim. Volkswagen golf, prowadzony przez pijanego kierowcę (ponad 2 promile alkoholu) uderzył w przydrożne drzewo.

Do wypadku doszło na drodze prowadzącej z Lemana do miejscowości Zimna w gminie Turośl. Volkswagenem podróżowały trzy osoby – dwóch mężczyzn i kobieta. 38 letni kierowca i jego 32 letnia żona trafili do szpitala. Drugiego z mężczyzn (31 lat), który siedział na przednim siedzeniu obok kierowcy z wraku samochodu musieli wycinać strażacy. Niestety ten mężczyzna nie przeżył wypadku.
Okazało się, że kierowca golfa był kompletnie pijany. Policjanci podają, że miał ponad 2,1 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Okazało się również, że auto nie posiadało aktualnego ubezpieczenia OC.

Rannego kierowcę w szpitalu pilnują funkcjonariusze. Dzisiaj zostanie zatrzymany. Za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę