Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

„Noworoczny Dar Serca” po raz dziesiąty

W dziewięciu dotychczasowych edycjach kwesty „Noworoczny Dar Serca” zebrano ponad 290 tysięcy złotych, które w całości zostały przeznaczone na wsparcie leczenia dzieci chorych i niepełnosprawnych. Pomoc trafiła do ponad 280 osób i kilku instytucji zajmujących się osobami niepełnosprawnymi z regionu. Teraz trwają intensywne przygotowania do dziesiątej kwesty. Gimnazjaliści Ziemi Łomżyńskiej wyruszą na ulice miast, miasteczek i wiosek regionu z puszkami kwestarskimi w drugą niedzielę grudnia.

Celem tegorocznej zbiórki, realizowanej od lat pod hasłem „Nie przechodź obojętnie!” w ramach akcji „Noworoczny Dar Serca” jest pomoc osobom chorym i niepełnosprawnym z miejscowości, w których jest przeprowadzana kwesta – podkreśla Halina Dąbrowska przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego do Wspierania Potrzebujących przy Publicznym Gimnazjum Nr 8 w Łomży. To właśnie młodzież i nauczyciele Publicznego Gimnazjum nr 8 w Łomży są pomysłodawcami i organizatorami kwesty przeprowadzanej pod Honorowym Patronatem J.E. Ks. Biskupa Stanisława Stefanka.
W dniu akcji od wczesnych godzin porannych do wieczora na ulicach i w pobliżu kościołów Diecezji Łomżyńskiej kwestować będą uczniowie gimnazjów pod opieką dorosłych. Spotkać ich będzie można w: Łomży, Piątnicy, Czyżewie, Rosochatem Kościelnem, Miastkowie, Ciechanowcu, Zambrowie, Stawiskach, Grajewie, Śniadowie, Wiźnie, Puchałach, Wygodzie, Kupiskach, Nowogrodzie, Mały Płocku, Pruszkach, Jedwabnem, Szczuczynie, Wysokiem Mazowieckiem, Kolnie, Rutkach Kossakach, Radziłowie i Zbójnej.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę