Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Pensje już spadają...

Spada przeciętne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw na terenie województwa podlaskiego - wynika z najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego. We wrześniu średnia płaca wyniosła 2715 złotych brutto i była o kilkadziesiąt złotych niższa niż w sierpniu i lipcu.

Zgodnie z danymi podawanymi przez GUS najlepiej zarabiają pracownicy zatrudnieni w przedsiębiorstwach wytwarzających i zaopatrujących mieszkańców regionu w energię elektryczną, gaz i gorącą wodę. Średnia ich płaca we wrześniu wyniosła aż 4205 złotych brutto. Okazuje się że także i tu, po raz pierwszy od kilkudziesięciu miesięcy, zanotowano spadek wypłacanych pensji. We wrześniu były one niższe o ponad 200 złotych niż sierpniu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę