Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Dwuletni jeleń ofiarą kłusowników pod Czerwonym Borem

Policjanci z Zambrowa poszukują kłusownika, którego ofiarą padł dwuletni jeleń. Szczątki zwierzęcia znaleźli strażnicy leśni w lasach byłego poligonu Czerwony Bór, w okolicach miejscowości Bacze Mokre. Przeprowadzali tam akcję zbierania wnyków. Poza kilkunastoma pułapkami na dzikie zwierzęta, natrafili właśnie na resztki jednej z ofiar i poinformowali o tym policję.

Okolice byłego poligonu w Czerwonym Borze znane są z działalności kłusowniczej- kilkakrotnie policja znajdowała tam nawet nielegalnie posiadaną broń palną, wykorzystywaną do nielegalnych polowań.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę