Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Muzeum uhonorowane

28 listopada 2008 roku, w czasie uroczystych obchodów jubileuszu 10-lecia Samorządu Województwa Podlaskiego, które odbyły się w Białymstoku, Muzeum Północno-Mazowieckie w Łomży otrzymało Odznakę Honorową Województwa Podlaskiego.

Dyrektor Muzeum Jerzy Jastrzębski z oznaką.
Dyrektor Muzeum Jerzy Jastrzębski z oznaką.

Kulminacyjna część jubileuszowych uroczystości - Uroczysta Sesja Sejmiku Województwa Podlaskiego miała miejsce w Auli Magna w Pałacu Branickich w Białymstoku. Najważniejszym punktem sesji było wystąpienie Marszałka Województwa Podlaskiego Jarosława Dworzańskiego, który przybliżył gościom sesji osiągnięcia samorządu na przestrzeni minionej dekady.

Po zakończeniu uroczystej sesji przyszedł czas na odznaki i wyróżnienia. W obecności kilkuset osób, wśród których znaleźli się radni wszystkich kadencji, samorządowcy z całego regionu, parlamentarzyści, duchowni, rektorzy uczelni, przedstawiciele najważniejszych instytucji i służb oraz dyplomaci - wręczono 7 Odznak Honorowych Województwa Podlaskiego. Są to prestiżowe wyróżnienia, ustanowione w 2006 roku, a przyznawane osobom i instytucjom szczególnie zasłużonym dla województwa i jego mieszkańców.

Muzeum przyznano Odznakę Honorową Województwa Podlaskiego za wybitną działalność na rzecz upowszechniania i promowania wartości historycznych, edukacyjno – oświatowych, artystyczno- kulturalnych, upowszechniania tradycji i patriotyzmu narodu polskiego na terenie województwa podlaskiego oraz promowania regionu w kraju i zagranicą. Wręczającymi – obok Marszałka Jarosława Dworzańskiego – byli: Przewodniczący Sejmiku Województwa Podlaskiego Mieczysław Bagiński i członek Zarządu Województwa Jacek Piorunek. Odznakę odebrał dyrektor Muzeum Jerzy Jastrzębski.Grzegorz Gwizdon
wt, 02 grudnia 2008 21:14
Data ostatniej edycji: wt, 02 grudnia 2008 21:18:40

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę