Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Strażacy pomagają jak mogą...

Z nietypową pomocą pospieszyli nocą strażacy ochotnicy z Bronowa. Kilkunastoletnia mieszkanka wsi w okolicach Wizny, ze względu na chorobę, każdej nocy musi mieć podłączone urządzenie do dializy czyli filtrowania krwi z toksycznych, szkodliwych dla organizmu substancji, które u zdrowego człowieka usuwane są dzięki nerkom. Niestety w Bronowie, ze względu na awarię linii średniego napięcia nocą prądu zabrakło.

I tu pomocni okazali się miejscowi strażacy. Na czas usuwania przez energetyków awarii zapewnili zasilanie zastępcze dla tego urządzenia stawiając w pobliżu domu swój agregat prądotwórczy. Przez ponad cztery godziny – od 21.30 do 1.50 - to właśnie on zasilał urządzenie do dializy, dzięki któremu nastolatka z Bronowa może w miarę normalnie żyć.   
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę