Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Pirat z Ostrowi Mazowieckiej...

Jechał bez prawa jazdy, i o 123 km/h za szybko. Mowa o 27-letnim kierowcy z Ostrowi Mazowieckiej, którego policjanci zatrzymali w okolicach Zambrowa. W miejscu gdzie dozwolona prędkość wynosiła 90 km/h on jechał 213 km/h. Mężczyzna już wcześniej był wielokrotnie karany za przekroczenie prędkości, a prawo jazdy stracił za pokonanie limitu punktowego.

Zdarzenie relacjonuje zambrowski portal zambrow.org. Audi A8 pędziło krajową „ósemką” w piątek późnym wieczorem. Policjanci z Zambrowa, którzy ruszyli za nim w pościg nieoznakowanym Oplem Vectrą wyposażonym w videorejestrator z radarem zarejestrowali jak poruszał się z prędkością 213 km/h na odcinku drogi, na którym obowiązywało ograniczenie do 90 km/h. Pędzący samochód zatrzymano w miejscowości Krajewo Korytki. W trakcie kontroli okazało się, że kierowca nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Prawo jazdy zostało mu zabrane już wcześniej, za przekroczenie limitu punktowego.
Tym razem za popełnione wykroczenia, 27-latek został ukarany mandatem karnym w wysokości 1000 zł.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę