Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Jan Jakub Należyty zaśpiewa dziś w Łomży

1 grudnia mija pierwsza rocznica tragicznej śmierci Wojciecha Ciwoniuka. Pamięci operatora i montażysty łomżyńskiego oddziału Telewizji Białystok poświęcony będzie koncert w Teatrze Lalki i Aktora w Łomży. Z recitalem poetyckich ballad o godz. 18 wystąpi Jan Jakub Należyty, znany m.in. z interpretacji songów pieśniarzy francuskich: Georges'a Brassens'a, Charles'a Aznavoura i Gilberta Becaud.

Rok temu pisaliśmy: „Wojciech precyzyjnie, z pasją i taktem filmował wydarzenia, które niemal błyskawicznie przygotowywał do emisji na antenie regionalnej czy ogólnopolskiej”. Ten typowy dla ludzi mediów ciągły pośpiech sprawił, że wioząc materiały do emisji operator zginął w wypadku samochodowym pod Kurpikami...
Jego znajomi i przyjaciele z Telewizji Polskiej zapraszają dziś o godz. 18 na nostalgiczny koncert pamięci do Teatru Lalki i Aktora przy pl. Niepodległości w Łomży.

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę