Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Duży pożar na 3 Maja

32 osoby zostały ewakuowane z wielorodzinnego domu przy ulicy 3 Maja w Łomży. Krótko przed godziną 17.00 zauważono pożar w pomieszczeniach na poddaszu. Siedmiu mieszkańcom domu w opuszczeniu zadymionych pomieszczeń musieli pomagać strażacy. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala.

U poszkodowanych stwierdzono zatrucie dymem. Lekarze pogotowia chcieli przewieźć do szpitala łącznie pięć osób, ale dwie z nich, po udzieleniu im pierwszej pomocy odmówiły udania się do szpitala.
Na razie nie wiadomo co było przyczyną pożaru. Na razie nie zdecydowano jeszcze czy mieszkańcy siedmiu lokali na noc będą mogli wrócić do swoich mieszkań. Na pewno do użytku nie nadaje się mieszkanie w którym wybuchł pożar. 

Pożar w  kościele w Piątnicy
Wieczorny pożar przy ul. 3 Maja w Łomży nie był jednym z którym w niedzielę musieli walczyć łomżyńscy strażacy. Przed południem interweniowali w Piątnicy, gdzie płomienie ognia obejmowały przybudówkę przy wieży kościelnej. Pożar spowodował nieszczelny komin. Płomienie ognia zaczęły obejmować konstrukcję dachu, dlatego strażacy musieli go częściowo rozebrać.
Choć pożar ten określono jako mały, do akcji gaśniczej skierowano pięć jednostek zawodowej i ochotniczej straży pożarnej, a cała akcja trwała bez mała trzy godziny. Straty spowodowane pożarem oszacowano na około 10 tys zł. 

200829104429.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę