Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Czerwone światło dla kierowców droższe, dla pieszych tańsze

Od północy obowiązuje nowy taryfikator mandatowy. Kierowcy więcej zapłacą za przejeżdżanie na czerwonym świetle od 300 do 500 zł. Piesi za to samo - czyli gdy zostaną przyłapani na przechodzeniu przez ulicę na czerwonym świetle - teraz będą płacić 100 zł, a poprzedni taryfikator przewidywał 250 zł grzywny.

 Wiele zmian w taryfikatorze mandatów dotyczy kierowców ciężarówek i autobusów. Będą to głównie wyższe mandaty dla przekraczających czas pracy. Kierowca zapłaci: za skrócenie dziennego czasu odpoczynku o czas do jednej godziny - 100 zł, od 1 godziny do 3 godzin - 300 zł, o czas powyżej 3 godzin - 500 zł. Za przekroczenie maksymalnego czasu prowadzenia pojazdu o ponad 2 godziny, kierowca zapłaci kolejne 500 zł.
Zmianie nie uległa wysokość mandatów za przekroczenie prędkości i nadal obowiązują punkty karne.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę