Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Podlaskie świętowało 10-lecie

Główne zdjęcie
od lewej: Jarosław Dworzański - marszałek województwa podlaskiego, Mieczysław Bagiński (Łomża) - przewodniczący Sejmiku, Sławomir Zgrzywa (Łomża) - pierwszy marszałek województwa podlaskiego

Społeczno - Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym „Edukator”, Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej i Muzeum Północno - Mazowieckie w Łomży to trzy instytucje z Łomży, których dyrektorzy odebrali w piątkowy wieczór honorowe odznaki województwa podlaskiego. Taką samą odznakę otrzymał także Mieczysław Bagiński z Łomży. W Białymstoku hucznie świętowano wczoraj 10- lecie istnienia samorządu województwa podlaskiego


Obchody rocznicowe rozpoczęły się nabożeństwem w Soborze św. Mikołaja, a następnie Mszą św. w Katedrze pw. Wniebowzięcia NMP. Wieczorem w Auli Magna Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku odbyła się ceremonia wręczenia odznaczeń honorowych Województwa Podlaskiego, a także pamiątkowych grawertonów radnym województwa wszystkich dotychczasowych kadencji.

Wśród 17 osób którym zarząd województwa przyznał odznaczenie honorowe był także Mieczysław Bagiński z Łomży. Działacz PSL-u jest obecnie przewodniczącym Sejmiku Województwa Podlaskiego. Odznaczenia honorowe w 10 rocznicę istnienia samorządu województwa przyznano także czterem podmiotom. Trzy z nich są z Łomży - Społeczno - Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym „Edukator”, Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej i Muzeum Północno – Mazowieckie. Czwartym podmiotem, który dyrektor odebrał taką odznakę był Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku.
210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę