Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

W Kolnie zniesiono podatki za posiadanie psów

W przyszłym roku właściciele psów w Kolnie nie będą musieli płacić już podatków za swoje czworonogi - postanowili miejscy radni. W 2008 roku podatek za posiadanie psa w Kolnie wynosił 50 zł rocznie, jednak mieszkańcy unikali jego płacenia na tyle skutecznie, że koszty związane z jego obsługą przekraczały wpływy do miejskiej kasy, dlatego też radni na wniosek burmistrza uchwalili, że w Kolnie - podobnie jak w ościennych gminach - posiadanie psa nie będzie dla jego właściciela wiązało się z dodatkowymi opłatami.

Jest to dalszy ciąg celowego działania władz miasta w celu zlikwidowania "psiego problemu" - kilka miesięcy temu burmistrz zawarł porozumienie z właścicielem prywatnego schroniska dla psów, w którym przetrzymywane są bezpańskie zwierzęta odłowione na ulicach miasta.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę