Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Weszli na śpiocha, zabrali suva

Na około 150 tys złotych zostały wycenione starty jakie poniósł mieszkaniec Łomży, gdy nocą do jego domu zakradł się złodziej. Co prawda z domu dużo nie zabrał, ale po włamaniu odjechał kosztownym samochodem... suvem mazdy. Poza kluczykami do tego samochodu i kompletem dokumentów złodziej skradł także kilkaset złotych ...na paliwo(?).


Jak informuje Sławomir Dąbrowski oficer prasowy łomżyńskiej policji do kradzieży doszło w nocy z wtorku na środę. Złodziej (lub złodzieje) najpierw wyłamał zamek w drzwiach wejściowych jednego z domów przy ul. Bukowej (na osiedlu Maria), po czym skradł kluczyki i dokumenty mazdy CX, oraz pieniądze - około 800 zł, z torebki która leżała obok kluczyków do samochodu. Podczas „skoku” właściciele domu spokojnie spali... Że zostali okradzeni zorientowali się dopiero rankiem.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę