Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Tragiczny finał „andrzejkowego” wypadu

Główne zdjęcie
Tragiczny finał andrzejkowego wypadku za miasto... (fot. KWP w Białymstoku)

Dwie 17-latki zginęły w wypadku jakie nocą wydarzył się pod Augustowem. Ich dwaj koledzy w stanie ciężkim trafili do szpitala. To tragicznych finał „andrzejkowej” zabawy. Jak ustalili policjanci wcześniej dziewczęta były w szkole na dyskotece. Tam poznały dwóch chłopców. Najprawdopodobniej to oni zaproponowali wypad za miasto.

zniszczony lexus (fot. KWP w Białymstoku)
zniszczony lexus (fot. KWP w Białymstoku)
Z dotychczasowych, policyjnych ustaleń wynika, że około 22:25 jadący lexusem 23-latek dojeżdżając do Augustowa stracił panowanie nad pojazdem. Auto na zakręcie zjechało na pobocze drogi i z ogromną siłą uderzyło w drzewo. W śmiertelnej pułapce, zakleszczone zostały podróżujące autem osoby. W wyniku doznanych obrażeń na miejscu zginęły dwie 17-letnie licealistki z Augustowa. W ciężkim stanie z pęknięciem podstawy czaszki do szpitala został przewieziony kierowca. Tam również trafił jego 21-letni kolega, który doznał ogólnych potłuczeń, złamania dwóch żeber i łopatki.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę