Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Napadł i uciekł, teraz jest poszukiwany

Główne zdjęcie
miejsce zdarzenia

- Mężczyzna, około 180 centymetrów, ubrany w czarną kurtkę ¾, niebieskie jeansowe spodnie i sportowe buty – to on napadł na punkt pocztowy przy ulicy Słowackiego w Łomży. Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 10.00. Mężczyzna z zaciągniętą na twarz czarną kominiarką i nożem w ręku sterroryzował obsługę poczty i skradł koło 2 tys zł. Choć policjanci, którzy o napadzie zostali poinformowani natychmiast po jego ucieczce, wykorzystali m.in. psa tropiącego dotychczasowe poszukiwania nie dały żadnego rezultatu.


Jak informuje Sławomir Dąbrowski oficer prasowy łomżyńskiej policji zamaskowany mężczyzna wtargnął na pocztę tuż przed godziną 10.00. Miał zaciągniętą  na twarz czarną kominiarkę, a w ręku trzymał nóż. Mężczyzna przeskoczył przez ladę i grożąc nożem skradł około 2 tys zł, które znajdowały się w pocztowej kasie. Następnie napastnik szybko wyskoczył zza lady i wybiegł z budynku.
- W trakcie przeskakiwania przez blat, mężczyzna ostrzem noża – prawdopodobnie przypadkowo – zahaczył o kurtkę znajdującej się wewnątrz budynku klientki poczty rozcinając jej ubranie. Zarówno ta kobieta jak i pracownice poczty podczas napadu nie ucierpiały  – podkreśla Dąbrowski.
Policjanci przez cały dzień pracowali na miejscu zdarzenia zbierając wszelkie ślady pozostawione przez napastnika. Już wiadomo, że wśród tych śladów nie ma odcisków palców, bo mężczyzna był w rękawiczkach.
Łomżyńscy policjanci proszą o pomoc wszystkich, którzy mogliby przyczynić się do ustalenia sprawcy napadu. Informacje można przekazywać bezpośrednio zgłaszając się na Komendę Miejska Policji w Łomży, lub telefonicznie 086 2165271-(73), numery alarmowe 997 i112.         
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę