Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Krótka kariera pomysłowej „bizneswoman”

Pewna mieszkanka powiatu wysokomazowieckiego chciała dorobić do zasiłku chorobowego... handlując narkotykami. Chcąc rozkręcić „biznes” zaciągnęła nawet kredyt. Zainwestowane pieniądze miały się jej szybko zwrócić i to z nawiązką. Nie przypuszczała jednak, że na drodze do szybkiego zarobku staną policjanci. Kobieta wpadła z towarem zanim jak to określiła „biznes zaczął przynosić jej zyski” - informuje mł. asp. Alicja Buczkowska oficer prasowy wysokomazowieckiej policji.

W czwartek policjanci Zespołu do Walki z Przestępczością Narkotykową  pionu kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem  zatrzymali 41 letnią mieszkankę powiatu wysokomazowieckiego, która  posiadała w swoim mieszkaniu 25,03 g  marihuany i  49,12 g amfetaminy.  Kobietę policjanci obserwowali od dłuższego czasu. Posiadali informację, że   rozprowadza ona narkotyki. Dotarli do niej przez jednego z jej klientów.  Chcąc usprawiedliwić swoje postępowanie kobieta wyjaśniła, że do handlu narkotykami zmusiła ją  trudna sytuacja  życiowa. Jest osobą chorą  i nie ma możliwości  podjęcia stałej pracy zarobkowej, dlatego też wpadła na pomysł rozkręcenia tego „biznesu”. Niestety nielegalny biznes nie popłaca. Nie dość, że straciła pożyczone pieniądze to odpowie również za posiadanie i udzielanie środków odurzających, za co grozi kara  pozbawienia wolności do lat 10.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę