Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Na gwiazdkę władze dostaną... po mikrofonie?

Przed miesiącem łomżyńscy radni „bawili się” mikrofonami i elektronicznym systemem głosowania, i być może taki system otrzymają na stałe jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia. Właśnie opublikowano zaproszenie do składania oferty cenowej na wykonanie w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łomży „Kompleksowego systemu do obsługi sesji Rady Miejskiej”.

Ratusz chce kupić urządzenia umożliwiające identyfikację 23 radnych, prezydenta i dwóch jego zastępców, 27 mikrofonów (dla każdego po jednym plus mikrofon przy mównicy) i terminale umożliwiających głosowania 23 radnych. Poza tym muszą być jeszcze mechanizmy umożliwiające  zarządzanie system i choćby nagrywanie sesji.
W opisie funkcjonowania systemu zapisano, że powinien on mieć możliwość rozbudowy o funkcje prezentacji obrazu z zainstalowanych kamer i przekazanie go na ekran odbiorników telewizyjnych umieszczonych np. w pokojach ratusza, a także do rzutnika umieszczonego na holu, jak również umożliwienie przekazywania obrazu i relacji z sesji poprzez serwisy internetowe.
Zainteresowani przedsiębiorcy swoje oferty cenowe na wykonanie takiego właśnie systemu mogą składać - także pocztą elektroniczną - do końca tygodnia w ratuszu.   
Dodajmy, że wszystko ma kosztować nie więcej niż 14 tys euro, czyli jakieś 60 tys zł.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę