Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 03 marca 2021 napisz DONOS@

90 Rocznica Odzyskania Niepodległości

Taki dzień jest ważny również dla przedszkolaków , małych jeszcze Polaków. Uroczystość w naszym przedszkolu odbyła się dnia 7 listopada o godzinie 10:00. W ozdobionej symbolami narodowymi sali zebranych rodziców, dzieci i personel powitała Pani Dyrektor Jadwiga Juchniewicz. We wstępie podkreśliła , iż dziecko nigdy nie jest za małe żeby rozpocząć wrastanie w dziedzictwo duchowe narodu, bo co wyniesie z doświadczeń przedszkolnych stanowi jego bagaż na przyszłe życie. Po tym odśpiewano hymn narodowy, a następnie dzieci ze wszystkich grup zaprezentowały montaż słowno - muzyczny. Z pełną powagą, a jednocześnie z dumą i radością przedszkolaki wyrażały swoją miłość do Ojczyzny. Oddały także hołd poległym za Ojczyznę. Nikt z nas nie ma wątpliwości ,że naszą historię, tradycje zwyczaje powinniśmy kultywować i pielęgnować.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 17 listopada 2008 23:43
Data ostatniej edycji: nie, 30 listopada 2008 14:47:58

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę