Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pierwszy poślizg tej zimy...

Choć pogoda za oknem na to nie wskazuje, ale na drogach w każdej chwili może zrobić się ślisko... Przekonał się o tym kierowca opla astry, który około godziny 4.00 jechał ulicą Zjazd w kierunku Piątnicy. Gdy dojeżdżał do mostu na Narwi jego samochód wpadł w poślizg i uderzył w barierkę ochronną. Na szczęście kierowca wyszedł ze zdarzenie bez obrażeń, ale samochód został poważnie uszkodzony.

Strażacy musieli usuwać z jezdni olej, który wylał się z uszkodzonego samochodu. Podkreślają oni, że do wypadku doszło, podczas opadów śniegu z deszczem, które przez krótki czas – po raz pierwszy tej zimy - nocą nawiedziły region.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę