Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Duże zainteresowanie badaniami onkologicznymi w Łomży

Ponad 120 osób odwiedziło dzisiaj oddział onkologii w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży. U 20 pacjentek lekarze stwierdzili zmiany i zalecili dodatkowe badania. W czasie dnia otwartego na oddziale onkologicznym nie były potrzebne skierowania, wystarczyło przyjść z dowodem osobistym. Dzięki temu z badań mógł skorzystać każdy, a jak, przypominają lekarze, wcześnie wykryty rak to większa szansa na normalne życie.

Jak powiedziała Polskiemu Radiu Białystok prezes Stowarzyszenia Kobiet z Problemem Onkologicznym w Łomży Barbara Porwoł, dzień otwarty na oddziale onkologicznym to również szansa na to, żeby przypomnieć o znaczeniu profilaktyki w walce z rakiem. Wiele pań boi się, że każda zmiana to wyrok. Każdego roku widać jednak coraz więcej chętnych do bezpłatnych badań. I chociaż o badaniach najczęściej mówią panie, podczas tegorocznego Dnia Onkologii pojawił się również jeden pan, który postanowił skorzystać z okazji i sprawdzić swój stan zdrowia.

Dzień otwarty na oddziale onkologicznym zorganizowało Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym i Szpital Wojewódzki w Łomży przy wsparciu Urzędu Miasta.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę