Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Rodzice Szymonka spod Ciechanowca będą się tłumaczyć prokuratorom

Rodzice dwuletniego Szymona z gminy Ciechanowiec, który spędził noc z wtorku na środę w lesie, będą musieli wyjaśnić jak rozumieją sprawowanie rodzicielskiej opieki. Prokuratura w Wysokiem Mazowieckim zleciła policji przeprowadzenie postępowania przygotowawczego w sprawie narażenia człowieka na utratę życia lub poważny uszczerbek na zdrowiu.

Chodzi o to, że rodzice zbyt późno zareagowali na zniknięcie z domu dwulatka, który wyruszył na samotną wędrówkę po okolicznych lasach prawdopodobnie nie po raz pierwszy. Prokuratura skierowała także do Sądu Rodzinnego i Nieletnich wniosek o skontrolowanie władzy rodzicielskiej rodziców wobec wszystkich trzech swoich synów. W konsekwencji sąd może ustanowić dla tej rodziny kuratora- informuje prokurator rejonowy Marek Mioduszewski.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę