Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Jutro kolejny "Dzień otwarty w onkologii"

Panie, które nie wykonywały wcześniej badań profilaktycznych mają szansę na bezpłatną mammografię lub usg piersi. W najbliższą sobotę Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym w Łomży zaprasza na kolejny „Dzień otwarty w onkologii”. Akcja to jedno z cyklicznych działań profilaktycznych Stowarzyszenia. - Ciągle za mało mówimy o sposobach przeciwdziałania chorobom nowotworowym, dlatego organizujemy bezpłatne konsultacje ze specjalistami- mówi Barbara Porwoł prezes łomżyńskich Amazonek.

"Dzień otwarty w onkologii" łomżyńskie amazonki organizują w ramach akcji "Zdążyć przed rakiem" we współpracy z Urzędem Miasta i Szpitalem Wojewódzkim w Łomży. W sobotę 15 listopada przychodnia onkologiczna będzie czekała na pacjentki w godzinach od 9.00 do 13.00. Amazonki zapraszają Panie, które jeszcze nigdy nie miały wykonanych badań. W trakcie akcji będzie możliwość skorzystania z wizyty u lekarza onkologa oraz nieodpłatnego wykonania badań profilaktycznych - usg piersi lub mammografii.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę