niedziela, 20 października 2019 napisz DONOS@

Do Warszawy szybciej...

Mieszkańców Łomży i regionu jeżdżący do Warszawy czeka miła niespodzianka. Po 30 miesiącach prac oddano do użytku obwodnicę Wyszkowa. Dzięki temu kierowcy na trasie Łomża – Warszawa zyskali blisko 13 km „ekspresówki” i chyba na zawsze skończyły się kilometrowe korki, które zwłaszcza w piątkowe popołudnia skutecznie wydłużały czas powrotu ze stolicy do domu.

Obwodnica Wyszkowa
Obwodnica Wyszkowa
Obwodnica Wyszkowa to trzeci kawałek ekspresów  na trasie do Warszawy. Parametry takiej drogi maja jeszcze obwodnice Radzymina i Ostrowi Mazowieckiej.  Teraz wszyscy zmotoryzowani czekają jeszcze na zakończenie budowy 19-kilometrowej ekspresówki między Radzyminem i Wyszkowem. Zgodnie z informacjami GDDKiA będzie ona oddana do dyspozycji kierowców jeszcze w tym roku. Do remontu pozostanie jeszcze tylko blisko 30 km drogi  z Ostrowi Mazowieckiej do Wyszkowa. Jego realizacja w planach drogowców  zapisana jest na lata 2009-2011.
191007024330.png

 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę