Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Do Warszawy szybciej...

Główne zdjęcie
Obwodnica Wyszkowa

Mieszkańców Łomży i regionu jeżdżący do Warszawy czeka miła niespodzianka. Po 30 miesiącach prac oddano do użytku obwodnicę Wyszkowa. Dzięki temu kierowcy na trasie Łomża – Warszawa zyskali blisko 13 km „ekspresówki” i chyba na zawsze skończyły się kilometrowe korki, które zwłaszcza w piątkowe popołudnia skutecznie wydłużały czas powrotu ze stolicy do domu.

Obwodnica Wyszkowa to trzeci kawałek ekspresów  na trasie do Warszawy. Parametry takiej drogi maja jeszcze obwodnice Radzymina i Ostrowi Mazowieckiej.  Teraz wszyscy zmotoryzowani czekają jeszcze na zakończenie budowy 19-kilometrowej ekspresówki między Radzyminem i Wyszkowem. Zgodnie z informacjami GDDKiA będzie ona oddana do dyspozycji kierowców jeszcze w tym roku. Do remontu pozostanie jeszcze tylko blisko 30 km drogi  z Ostrowi Mazowieckiej do Wyszkowa. Jego realizacja w planach drogowców  zapisana jest na lata 2009-2011.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę