Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Zginął w płomieniach

Prawdopodobnie zaczadzenie było przyczyną śmierci mieszkańca Czarnejwsi pod Rajgrodem. Jego ciało znaleźli strażacy z Grajewa, których wezwano do ugaszenia płonącego domu. Mężczyzna leżał na podłodze w zadymionej kuchni.


Strażacy wynieśli go na zewnątrz i przystąpili do udzielania pierwszej pomocy. Niestety lekarz z karetki pogotowia, którą wezwano na miejsce zdarzenia, stwierdził zgon.   

W wyniku pożaru spaleniu uległ pokój oraz kuchnia z wyposażeniem. Jak podają strażacy w działaniach udział brały 3 zastępy straży pożarnej.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę