Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Taneczne skukcesy łomżyńskiej młodzieży

Główne zdjęcie
Formacja "Plastic Squad"

Bardzo dobrze zaprezentowali się młodzi łomżyńscy tancerze podczas XXV Międzynarodowy Festiwal Tańca Młodzieżowego w Wasilkowie k. Białegostoku. Podopieczni Beaty i Marka Kisiel trzykrotnie stawali na najwyższym podium. W kategorii Break dance solo do 15 lat zwyciężył Kacper Zientalski, a pow. lat. 15 Artur Listowski. Łomżyńska formacja break dance Plastic Squad zajęła zaś pierwsze miejsce w kategorii open.

To nie jedyni łomżanie, którzy odnieśli sukces w Wasilkowie. Drugie miejsce w kategorii Break dance solo do 15 lat zajął Adrian Parzych, w kategorii powyżej lat 15 trzeci był Przemysław Serwatko, czwarty Adam Ząbek a piąty Kamil Kowalewski.  
W tańcu Hip Hop dobrze zaprezentował się Igor Dmochowski, który zajął czwarte miejsce wśród  solistów powyżej 15 lat. To samo miejsce, wśród formacji Hip Hop (pow 15 lat) zajęła łomżyńska grupa „2 DR”.
Dodajmy tylko, że wśród uczestników XXV Międzynarodowy Festiwal Tańca Młodzieżowego w Wasilkowie byli tancerze z Lublina, Ciechanowa, Orzysza, Białegostoku, Bartoszyc, Inowrocławia, Iławy, Świdnika, Moniek, Wiązowny, Białych Błot oraz z Rosji (Briansk, Biełgorod) i ... Nigerii, a  zmagania tancerzy trwały trzy dni
210407125521.jpg
Foto: Formacja
Foto: Formacja
Foto: Adrian Parzych
Foto: Artur Listowski
Foto: Igor Dmochowski
Foto: Kacper Zientalski
Foto: Kamil Kowalewski
Foto: Przemek Serwatko

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę