Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Żądał seksu za pracę?

Przed Sądem Rejonowym w Wysokiem Mazowieckiem rozpoczął się proces Kazimierzem K. byłego wicedyrektora Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, oskarżonego m.in. o żądanie seksu za przyjęcie do pracy. Proces jest częściowo utajniony, bo za zamkniętymi drzwiami odbywają się przesłuchania pracownic ośrodka, które zarzuciły ówczesnemu zastępcy dyrektora molestowanie seksualne.

W śledztwie zarzuty molestowania pracownic  nie potwierdziły się, ale prokuratura oskarżyła Kazimierza K. o to, że od jednej z kobiet zażądał seksu bądź pieniędzy za przyjęcie do pracy (zakwalifikowano to jako żądanie korzyści osobistej lub majątkowej), a także o naruszanie praw pracowniczych kilku pracownic.
Mężczyzna nie przyznaje się do winy. Zarówno w śledztwie jak i przed sądem twierdzi, ze jest niewinny. Przy zarzucie kwalifikowanym jako żądanie łapówki grozi mu do 10 lat więzienia.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę