Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek pod Kolnem

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło nocą w okolicach Kolna. Przewożący chleb ford transit na zakręcie wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Na miejscu zginął 29-letni mężczyzna - pasażer busa, a o rok młodszy kierowca z ogólnymi obrażeniami trafił do szpitala. Prawdopodobną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość.

Do wypadku doszło około 4.00 na drodze pomiędzy Gromadzynem Starym a Lachowem. Jak wyjaśnia podinsp. Jacek Dobrzyński rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku w miejscu gdzie doszło do tragicznego wypadku jest ograniczenie prędkości do 50 km/h, a samochód mógł jechać znacznie szybciej.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę