Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Areszt dla zabójcy

Na trzy miesiące do tymczasowego aresztu trafił Gabriel S. 53-letni mieszkaniec Łomży usłyszał zarzuty zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Według policji to on pozbawił życia 68-letnią łomżankę. Jej ciało znaleziono w sobotę w jednym z garaży przy ulicy Dmowskiego.


Przypomnijmy ciało 68-letniej łomżanki odnalazła jej koleżanka. Kobieta miała obrażenia głowy wskazujące na to, że została zabita. Jeszcze w sobotę, w wyniku ustaleń policjantów, w związku z zabójstwem został zatrzymany 53-letni Gabriel S. mieszkaniec Łomży. Badanie alkomatem, wykazało u niego blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań. Gdy wytrzeźwiał przedstawiono mu zarzutu zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem.  Sąd na wniosek prokuratury zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci aresztu na trzy miesiące. Jak wyjaśnia podkomisarz Sławomir Dąbrowski oficer prasowy KMP w Łomży na razie nie są znane motywy, którymi miał kierować się sprawca makabrycznego zabójstwa.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę