Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Dwulatek „uciekł” z domu nie po raz pierwszy

Dwuletni Szymon ze wsi Wojtkowice Dady koło Ciechanowca noc prawdopodobnie spędził w rowie około 4 kom do rodzinnego domu. Gdy go odnaleziono – po ponad 20 godzinach poszukiwania – był przestraszony, wyziębiony ale przytomny. Teraz policjanci będą wyjaśniać, jak sprawowany jest nadzór nad dzieckiem, skoro może on wyjść bez opieki poza rodzinną posesję. Według jej nieoficjalnych informacji, nie był to bowiem pierwszy taki „spacer” chłopca. Poprzednim razem „zgubił się” latem.

Przypomnijmy mały – zaledwie dwuletni – chłopiec wyszedł wczoraj w południe na spacer z psem. Rodzice najpierw sami, a potem z sąsiadami szukali dziecka. Gdy to nie przyniosło rezultatu o zaginięciu malca powiadomili Komendę Powiatową Policji w Wysokiem Mazowieckiem. Do akcji ruszyli policjanci, strażacy, rodzina i okoliczni mieszkańcy. Wykorzystano również śmigłowiec Straży Granicznej. Jednak prowadzone do późna w nocy poszukiwania nie przyniosły rezultatu.
O świcie akcję wznowiono angażując w nią jeszcze większe siły. Chłopczyka udało się odnaleźć przed godziną 10.00. Według informacji policji, dziecko znaleziono ok. 4 km od domu, między wsiami Wojtkowice Stare i Wojtkowice Glinna.
- Chłopiec był w rowie niedaleko żwirowni, za lasem. Prawdopodobnie tam spędził noc - powiedział PAP rzecznik prasowy podlaskiej policji Jacek Dobrzyński.
Szymon był przestraszony, wyziębiony ale przytomny. Natychmiast trafił do szpitala w Wysokiem Mazowieckiem.
Według nieoficjalnych informacji, nie był to pierwszy taki „spacer” chłopca. Poprzednim razem „zgubił się” w lipcu. Wówczas też udało się go odnaleźć kilka kilometrów od rodzinnego domu.
Teraz policjanci będą wyjaśniać, jak rodzice sprawują nadzór nad dzieckiem, skoro dwulatek może wyjść bez opieki poza rodzinną posesję.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę