Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

2-letni Szymon odnaleziony!

Główne zdjęcie
Szymon Radziszewski

Odnaleziono dwuletniego Szymka, który zaginął we wsi koło Ciechanowca. Poszukiwania trwały ponad 20 godzin. Odnaleziono 2 letniego Szymona z Wojtkowic koło Ciechanowca. Chłopak żyje - jest teraz w drodze do szpitala. Chłopca odnaleźli sąsiedzi rodziny. Spotkali go dziś w okolicy żwirowni, około 4 km od domu.


Chłopiec zaginął wczoraj ok. południa, według relacji rodziców, wyszedł z podwórka z psem. Najpierw poszukiwała go rodzina i sąsiedzi, potem w akcji na dużą skalę uczestniczyło kilkaset osób, m.in. także policjanci, strażacy i Straż Graniczna.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę