Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Bombiarz z Piątnicy

Główne zdjęcie
fot. z 07.11.2008

Policjanci ustalili sprawcę piątkowego alarmu bombowego w Banku Spółdzielczym w Piątnicy. Rankiem tego dnia przed siedzibą banku zjawili się policjanci, straż pożarna i ekipa pogotowia ratunkowego, po tym jak jedna z pracownic banku otrzymała telefoniczna informację, że wewnątrz jest bomba. Policyjni pirotechnicy przeszukali pomieszczenia, ale ładunku wybuchowego nie odnaleziono. Szybko jednak ustalono sprawcę alarmu... To mężczyzna, który zaciągnął w nim kredyt i miał problemy z jego spłatą.


Jak informuje podkomisarz Sławomir Dąbrowski oficer prasowy KMP w Łomży sprawca fałszywego alarmu bombowego był 26-letni mieszkaniec Piątnicy. Janusz M. zadzwonił do pracownicy banku z informacją o bombie, bo najprawdopodobniej chciał „dokuczyć” bankowi, w którym zaciągnął kredyt i miał problemy ze spłatą kolejnych rat. Teraz problem ze spłatą kredytu nie jest już chyba jego najważniejszym problemem. Mężczyźnie przedstawiono zarzut dotyczący stosowania gróźb karalnych za co grozi do 2 lat więzienia.   

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę