Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zaginął dwulatek

Główne zdjęcie
Zaginiony 2-letni Szymon Radziszewski

Rodzina, sąsiedzi, około stu policjantów, strażacy i członkowie koła łowieckiego przez całe wczorajsze popołudnie poszukiwali 2-letniego chłopca ze wsi Wojtkowice Dady koło Ciechanowca. Chłopiec ostatni raz był widziany około godziny 12.00 gdy wychodził z psem na spacer. Mimo że prowadzone na dużą skalę, dotychczasowe poszukiwania nie dały. Nocą je przerwano, by o świcie ponownie rozpocząć przeszukanie okolicy. Jeżeli nie da to oczekiwanego rezultatu, do akcji mają być włączeni nurkowie, są bowiem podejrzenia, że dziecko wpadło do pobliskiej rzeki.

Jak informują policjanci rodzice najpierw sami, a potem z sąsiadami szukali dziecka. Gdy to nie przyniosło rezultatu o zaginięciu malca powiadomili Komendę Powiatową Policji w Wysokiem Mazowieckiem. Do akcji ruszyli policjanci i strażacy. Wykorzystano również śmigłowiec z kamerą termowizyjną Straży Granicznej i psa tropiącego. Prowadzone do późna poszukiwania nie przyniosły jednak rezultatu. W nocy je przerwano, by o świcie wszystko zacząć jeszcze raz... Akcja ma być wznowiona o świcie. Jeżeli ponowne przeszukanie okolicy nie przyniesie rezultatu, do akcji mają być włączeni nurkowie, są bowiem podejrzenia, że dziecko wpadło do pobliskiej rzeki.

Rysopis zaginionego: wzrost między 85-92 cm, szczupły, waga między 12-17 kg, włosy blond, krótkie, proste ścięte na jeża. Oczy piwne, twarz owalna, uszy średnie, nos mały, uzębienie pełne. Nie posiadał znaków szczególnych.
Chłopiec ubrany był w granatowo-szarą, zapinaną na metalowe guziki kurtkę, granatowe spodnie dresowe z białymi pasami na bokach, szare, zapinane na rzepy buty z żółtymi wstawkami z przodu oraz granatowo-szarą bawełnianą czapkę.
Dziecko wyszło z domu z psem rasy – mieszaniec, maści żółtej w kłębie około 50-60 cm.
Prosimy wszystkich, którzy widzieli chłopca po godzinie 12, lub mogą dopomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu o kontakt z komendą powiatową Policji w Wysokiem Mazowieckiem tel. /086/ 275 73 33, lub najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu 997.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę