Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 08 kwietnia 2020 napisz DONOS@
200316011340.png

Zaginął dwulatek

Rodzina, sąsiedzi, około stu policjantów, strażacy i członkowie koła łowieckiego przez całe wczorajsze popołudnie poszukiwali 2-letniego chłopca ze wsi Wojtkowice Dady koło Ciechanowca. Chłopiec ostatni raz był widziany około godziny 12.00 gdy wychodził z psem na spacer. Mimo że prowadzone na dużą skalę, dotychczasowe poszukiwania nie dały. Nocą je przerwano, by o świcie ponownie rozpocząć przeszukanie okolicy. Jeżeli nie da to oczekiwanego rezultatu, do akcji mają być włączeni nurkowie, są bowiem podejrzenia, że dziecko wpadło do pobliskiej rzeki.

Zaginiony 2-letni Szymon Radziszewski
Zaginiony 2-letni Szymon Radziszewski
Jak informują policjanci rodzice najpierw sami, a potem z sąsiadami szukali dziecka. Gdy to nie przyniosło rezultatu o zaginięciu malca powiadomili Komendę Powiatową Policji w Wysokiem Mazowieckiem. Do akcji ruszyli policjanci i strażacy. Wykorzystano również śmigłowiec z kamerą termowizyjną Straży Granicznej i psa tropiącego. Prowadzone do późna poszukiwania nie przyniosły jednak rezultatu. W nocy je przerwano, by o świcie wszystko zacząć jeszcze raz... Akcja ma być wznowiona o świcie. Jeżeli ponowne przeszukanie okolicy nie przyniesie rezultatu, do akcji mają być włączeni nurkowie, są bowiem podejrzenia, że dziecko wpadło do pobliskiej rzeki.

Rysopis zaginionego: wzrost między 85-92 cm, szczupły, waga między 12-17 kg, włosy blond, krótkie, proste ścięte na jeża. Oczy piwne, twarz owalna, uszy średnie, nos mały, uzębienie pełne. Nie posiadał znaków szczególnych.
Chłopiec ubrany był w granatowo-szarą, zapinaną na metalowe guziki kurtkę, granatowe spodnie dresowe z białymi pasami na bokach, szare, zapinane na rzepy buty z żółtymi wstawkami z przodu oraz granatowo-szarą bawełnianą czapkę.
Dziecko wyszło z domu z psem rasy – mieszaniec, maści żółtej w kłębie około 50-60 cm.
Prosimy wszystkich, którzy widzieli chłopca po godzinie 12, lub mogą dopomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu o kontakt z komendą powiatową Policji w Wysokiem Mazowieckiem tel. /086/ 275 73 33, lub najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu 997.

 
200407122437.png
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę