Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Wycieczka do Drozdowa

Dnia 17 października 2008 r pojechaliśmy do Muzeum Przyrody w Drozdowie. Od rana nie mogliśmy się doczekać. Już sama jazda autobusem była frajdą, przez szyby pozdrawialiśmy innych podróżnych. Na miejscu przywitała nas serdecznie dyrektor Muzeum Pani Anna Archacka. Podzieleni na dwie grupy obejrzeliśmy z zachwytem wszystkie zbiory: "Salon Dworski", przyrodę dolin rzek Narwi i Biebrzy oraz Kotliny Biebrzańskiej, "Trofea łowieckie", akwaria. Dworek Lutosławskich, w którym mieści się Muzeum i piękny park w jesiennej szacie też wzbudził nasz podziw. Wszędzie robiliśmy pamiątkowe zdjęcia. To nie koniec atrakcji. Po zwiedzeniu Muzeum czekało na nas ognisko z kiełbaskami i slodki poczęstunek. To był wspaniały dzień. DZIĘKUJEMY Pani Dyrektor Muzeum za zaproszenie.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 11 listopada 2008 20:25
Data ostatniej edycji: śr, 12 listopada 2008 06:38:29

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę