Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Światowy Dzień Zwierząt

W dniu Św. Franciszka patrona ekologów starszaki pomaszerowały do WETY. Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży zorganizował festyn, którego głównym celem było uwrażliwienie dzieci i młodzież na losy zwierząt w naszym mieście. Atrakcji było wiele, ale nam szczególnie podobała się prezentacja pupilów różnych ras oraz pokaz jazdy konnej. Cały dochód z tego przedsięwzięcia organizatorzy przeznaczą na zakup psów do dogoterapii. Gratulujemy Twórcom inicjatywy !

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 11 listopada 2008 19:49
Data ostatniej edycji: wt, 11 listopada 2008 23:01:21

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę